top of page
intro.jpg

REGISTRACE

NAŠE KAPACITA JE PRO SEZÓNU 2024 NAPLNĚNA. POKUD MÁTE O NAŠI BIO ZELENINU ZÁJEM, MŮŽETE SE ZAPSAT NA ČEKACÍ LISTINU A V PŘÍPADĚ UVOLNĚNÍ KAPACITY SE VÁM OZVEME. V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE TENTO FORMULÁŘ.

MEZITÍM TÉŽ MŮŽETE ODEBÍRAT NÁŠ NEWSLETTER ČI SE ZÚČASTNIT NĚKTERÉ Z AKCÍ PRO VEŘEJNOST, KTERÉ PLÁNUJEME.
PROČ SE STÁT SOUČÁSTÍ KOMUNITY PODPORUJÍCÍ LOKÁLNÍ EKOLOGICKÉ ZEMĚDĚLCE?

 

Lokální pěstování zeleniny u nás má smysl. V ČR roste to dokazuje rostoucí popularita prodeje ze dvora, komunitou podporovaného zemědělství a s tím propojených malých farmářů. Stejně jako mnozí z nich – i my však hledáme funkční ekonomický model, který by byl dlouhodobě udržitelný pro konzumenta a pro nás jako hospodáře. Chceme, aby naše zelenina byla dostupná a lidé, kteří ji jedí se měli možnost podílet na její produkci a dostali ji tak za zvýhodněnou cenu. To nám zároveň pomůže ušetřit část nákladů na sezonní pracovníky.

 

Proto nabízíme dva typy podílů DOBROVOLNICKÝ a PŘISPĚVATELSKÝ

Dobrovolnický podíl obnáší závazek odpracovat na farmě 1 den za 10 týdnů odběru zeleniny a výjde pak o 100kč / týden levněji (o 1000kč/10 týdnů). Dobrovolnické dny jsou vždy ve ČTVRTEK a ve vybrané SOBOTY.

 

         MALÝ: 3.000 Kč / 10 týdnů

         VELKÝ: 4.500 Kč / 10 týdnů

Přispěvatelský podíl je ideální pro ty jež preferují finanční podporu. Váš finanční příspěvek nám pomůže pokrýt náklady na sezonní pracovníky a dále do hospodářství investovat tak, aby byly naše produkty v té nejlepší kvalitě.

 

          MALÝ: 4. 000 Kč / 10 týdnů

          VELKÝ: 5.500 Kč / 10 týdnů

A těšíme se, až Vám doručíme první bedýnku v květnu 2024. 

bottom of page